Rozčilují vás mužské výmluvy? Za některé nemohou!

Praha – Muži a ženy jsou tvorové zcela odlišní. Někdy si rozumíme beze slov a jindy bychom se prali jako kočka a myš. Muži se prý často vymlouvají, ale dámy, za některé opravdu nemohou.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační fotografie

Je geneticky dané, že muži zkrátka nějaké věci vypouštějí. My ženy si myslíme, že nás neposlouchají a neberou nás vážně. Ale opak je pravdou. Chtěli by, ale neudrží to v paměti. A když vám pak sdělí, že tohle jste vážně neříkala, doopravdy si to myslí. Buďte trpělivá a vše mu zopakujte. Vždyť máte praxi od dětí, no ne?

Muži se vymlouvají na hodně práce. Může to být pravda, ale zároveň nemusí. Zkuste ho prokouknout a zjistit, jestli je opravdu natolik zaneprázdněný, nebo jestli se chce jen vyhnout nějaké činnosti. Pokud ale muž používá tento výrok často, něco tu nehraje.

Stres. Další velmi často řečená věta „jsem ve stresu“. A kdo v dnešní době není, že? Může v tom být ale skrytá šifra, která signalizuje, že toho po své polovičce chcete moc, jen se to bojí říci narovinu.

Přijdu brzy. Ano, kdo by to neznal. Muž jde na pivo s kamarády a chlácholí vás, že je zpět co by dup. Znamená to ale jediné, chce se vyvětrat, užít si zábavu s přáteli a žít chvíli nezávisle. Nu, co na to říci? Dopřejte mu to. Vy budete mít na oplátku klid na sklenku vína a hezkou knihu.

Co kdybychom to odložili na zítřek? To vám většinou muž odvětí, když ho požádáte o pomoc s domácností.  Jistě, taky byste to ráda odložila, ale kdo by chtěl žít místo v bytě v chlívku?

Rozmanitost povah mezi muži a ženami je zjevná, ale jinak by to byla nuda. Nikdy není nic ideálního a je to vlastně zábava. Každý den je jiný, rozmanitý. Ale samozřejmě to musí mít jisté mantinely.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Psychopat a fanatik? Jaký byl následník trůnu František Ferdinand d'Este

21.04.2018 09:12 Pokud dnes návštěvník prochází chodbami zámku Konopiště, je často ohromen výstavností zdejších…

Bloody Mary není jen pohádková postava. Ta skutečná dala upálit stovky lidí

21.04.2018 08:24 Název známého drinku se kryje s přezdívkou první anglické královny, která skutečně vládla. Dnes…

Před 129 lety se narodil Adolf Hitler, nejvražednější diktátor všech dob

20.04.2018 21:49 20. dubna 1889 se v Braunau am Inn narodil do rodiny rakouského celního úředníka nadaný Adolf…

Lyžařka Šárka Strachová porodila dceru

20.04.2018 11:53 Praha - Bývalá lyžařka Šárka Strachová se stala matkou. Třiatřicetiletá mistryně světa a bronzová…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama