Jak nejraději odpočívá herečka Dana Morávková?

Oblíbená herečka Dana Morávková je pracovně velmi vytížená. Pravidelně ji můžeme vídat například v Divadle Bez zábradlí, kromě toho je i manželkou a maminkou. Jak nejraději odpočívá a kam chodí na kosmetická ošetření?

Přidejte svůj názor

Dana Morávková v péči Petra Clinic (foto: Petra Clinic)

Dana Morávková nemá příliš v lásce podzimní sychravé počasí. Zajímá vás jak tato oblíbená herečka nejraději relaxuje a nabírá energii pro svou práci?  „Velmi ráda se nechávám bavit, což znamená, že často chodím do divadla dívat se na kolegy, do kina a na koncerty. A taky moc ráda čtu. Miluji pyžamové dny, kdy nikam a nic nemusím a jsem doma s knížkou, prozradila herečka. „Když si chceme s manželem a rodinou dopřát absolutní klid, tak odcestujeme pryč. Třeba odjedeme i do lázní, cestujeme moc rádi.“

img-responsive

Dana Morávková v péči Petra Clinic (foto: Petra Clinic) | foto: Orca

Dana Morávková je nejen úspěšnou herečkou, ale i milující maminkou a manželkou. Na kosmetické ošetředí chodí pravidelně do Petra Clinic, jejíž majitelka Petra Řehořková herečku považuje za svůj vzor. 

„Já Danu Morávkovou sleduji už od svých dětských let a vždy se mi hrozně líbil její cop, ať už ve Studiu Kamarád či v různých pohádkách. Jako dospělá dáma je pro mne ztělesněním ženskosti, zralé ženy, která to prostě umí nosit, ať už je to cokoliv, i když je to nová vráska. Je pro mne symbolem přirozenosti, té krásné slovanské ženské i s těmi jejími nádhernými vlasy,“ nechala se slyšet Petra Řehořková.

img-responsive

Dana Morávková v péči Petra Clinic (foto: Petra Clinic) | foto: Orca

Obě dámy seznámil jejich společný trenér cvičení a hned si padly do oka.  „Paní Petra je strašně fajn a milá žena. Stejně tak i personál na její klinice, všechny jsou to profesionálky. Setkáte se tu s vlídným zacházením a prostředí je tady taky moc krásné,“ potvrdila vzájemné sympatie Dana Morávková. Od té doby si dopřává v Petra Clinic pravidelnou dávku péče o svůj obličej.

„Protože jsem tváří mnoha neinvazivních procedur v Petra Clinic, mohu si je dopřát před divadelním představením či natáčením jako regeneraci pro mou pleť, která je zatěžována divadelním nebo televizním make-upem, bez obav. Při ošetření si nejen odpočinu, ale mám i čas „projet“ si role, takže je to pro mne velmi příjemné. Několikrát jsem tu už byla na kosmetice a LPG obličeje, to mohu vřele doporučit.“

Na podiu ji momentálně můžeme nejčastěji vidět v Divadle Bez zábradlí. Mimopražští fanoušci ale nemusejí zoufat. „Nehrajeme jenom v Praze, jezdíme se všemi tituly po celé republice.“ Příští rok ji také čeká nový projekt, na který se velmi těší. Na detaily si ale ještě budeme muset počkat. „Čeká mě něco nového, ale protože jsem pověrčivá, tak o tom nikdy nemluvím,“ dodala závěrem.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nejzdravější potraviny světa? Tu nejlepší má doma každý, skoro nikdo ji…

21.08.2018 14:42 Jednou daná potravina škodí, jindy prospívá. Jednou je doporučeno jíst ji několikrát týdně, jindy…

Proč máme po alkoholu kocovinu? Naučte se pít tak, aby vás ráno nebolela…

21.08.2018 10:05 Třeštící hlava, sucho v ústech a neustávající pocit nevolnost. Kocovina je nepříjemná a každý kdo…

Jak poznat špatného lékaře? Sledujte tyto varovné příznaky

21.08.2018 08:41 Lékaři by vzhledem k náročnosti své profese měli být jedni z nejváženějších lidí nejen u nás, ale i…

Demokracie jako výsada lidí? V Africe hlasují i psi, naprosto unikátním…

20.08.2018 20:08 Ne všechna zvířata slepě následují vůdce smečky. Některá z nich se musí domluvit a dohodnout na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama