Iva Uchytilová se vrátila z Miss Earth: Zážitek na celý život. Umístila se v top osmičce

Praha - Iva Uchytilová (19), která reprezentovala Česko v soutěži krásy Miss Earth, přiletěla dnes do Prahy. V konkurenci 90 krásek z celého světa se probojovala mezi finálovou osmičku.

Přidejte svůj názor

Česká miss, druhá skončila devatenáctiletá Iva Uchytilová

"Až teď mi tak nějak dochází, co se všechno událo, že jsem se opravdu umístila v top osmičce. Jsem ráda a nadšená, protože si myslím, že to je dobrý výsledek," řekla ČTK Uchytilová.

"Já jsem si to chtěla užít, s tím jsem tam i jela, samozřejmě jsem se chtěla co nejlépe umístit, ale prioritně jsem si to chtěla užít. Přeci jenom je to zážitek na celý život, dostat se někam na Filipíny, být tam celý měsíc s holkami a získat spoustu nových kamarádů a zkušeností," uvedla tmavovlasá studentka z Hlinska, která prý nebyla při soutěži nervózní.

zdroj: YouTube

"Bylo to mnohem náročnější, protože to opravdu bylo od rána do večera, skoro jsme nespali, a pořád člověk musí vypadat krásně a dobře reprezentovat, takže to bylo náročné," popsala po příletu do vlasti program soutěže.

Soutěžící byly rozděleny do tří skupin. Uchytilová byla ve skupině například s dívkami z Rakouska, Afriky a Jižní Ameriky. "Doufám, že se zase uvidíme, protože opravdu jsme si rozuměly," řekla.

Podporu od rodičů, kteří ji přišli vyzvednout na letiště, cítila po celou dobu soutěže. "Mamka je ráda, že už jsem doma, asi jako každá. Ale myslím si, že je nadšená, jak to všechno dopadlo," dodala Uchytilová,

Kvůli České Miss Uchytilová posunula o rok maturitu na gymnáziu. Finále se totiž mělo původně uskutečnit v červnu, kdy měla maturovat. Když maturitu přesunula na zářijový termín, posunulo se na 23. září i finále soutěže.

Iva Uchytilová se věnuje od 12 let latinskoamerickým a standardním tancům. Česko reprezentovala i v zahraničí. Od začátku soutěže krásy šlo tancování stranou. "Já si osobně myslím, že mi tento rok ukáže, co a jak dál. Priorita je spíše modeling, je to práce, které bych se chtěla dále věnovat," dodala.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jsou ženy mrchy a hodní kluci je nezajímají? Vědci se na to podívali a…

17.07.2018 16:51 O ženách se často říkává, že jsou mrchy, a že je hodní kluci nepřitahují. Proto také většinou končí…

Sovětská okupace Česka? Brežněv byl proti, pak se ale něco změnilo

17.07.2018 12:58 Jméno bývalého sovětského vůdce Leonida Brežněva, který se narodil 19. prosince 1906, je nejvíce…

Chcete být pro opačné pohlaví atraktivnější? Vědci zveřejnili několik triků

15.07.2018 15:41 Aktualizováno Ať už jsme zadaní, nebo ne, kvůli ostatním chceme vypadat atraktivně. Jak ukazují různé průzkumy…

Jak vznikají alkoholici? Vědci našli překvapivou odpověď

15.07.2018 12:46 Čím více reklamy na alkoholické nápoje vidí děti a mladí lidé v televizi, tím více je konzumují.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama