Kam jezdí lyžovat Dejdar nebo Bočanová?

Jižní strana rakouských Alp je v zimě velmi oblíbená díky největšímu počtu slunečných dní v celém Rakousku. Není divu, že si sem jezdí užívat zimních radovánek i mnoho Čechů. Mezi nimi najdete například i Martina Dejdara nebo Mahulenu Bočanovou.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Martin Dejdar v lyžařském středisku Nassfeld (foto: Hotel Falkensteiner)

Lyžařské středisko Nassfeld patří k jednomu z nejoblíbenějších díky své velikosti, rozmanitosti sjezdovek a nádhernému horskému panoramatu. Zimních radovánek si sem jezdí užívat mnoho Čechů, mezi nimiž najdeme například i Martina Dejdara nebo Mahulenu Bočanovou.

img-responsive

Lyžařské středisko Nassfeld (foto: Hotel Falkensteiner) | foto: Orca

Nassfeld na jižní straně Alp se vyznačuje i skvělým zázemím pro aktivity, které přichází na řadu po lyžování. Na ideální zimní dovolenou sem pravidelně jezdí Mahulena Bočanová. 

„Vydařená zimní dovolená by podle mě měla vypadat přesně jako tady. Krásné alpské počasí, slunce celý den, po lyžování si s partou zajít na báreček, zatancovat si pod širým nebem, pak se vypotit v sauně a taky se dobře vyspat,“ říká herečka v tiskové zprávě.

img-responsive

Vašo Patejdl v lyžařském středisku Nassfeld (foto: Hotel Falkensteiner) | foto: Orca

Kromě Bočanové přijal pozvání majitele CK PK Petra Kopala do wellness hotelu i Martin Dejdar a slovenský hudebník Vašo Patejdl. Ten zde také vystoupil a zahrál stovkám českých lyžařů.

„Jsem tady podruhé a to je v mém případě trochu výjimka. Jsem totiž člověk, který rád objevuje nové oblasti a jen výjimečně se někam vrací. Mám rád, když můžu z hotelu vyjet přímo na sjezdovku. A to tady je. A k tomu spousta krásných sjezdovek, skvělé wellness a úžasný výhled do údolí,“ pochvaluje si Patejdl.

img-responsive

Martin Dejdar, Mahulena Bočaová a Vašo Patejdl v lyžařském středisku Nassfeld (foto: Hotel Falkensteiner) | foto: Orca

Mahulena Bočanová je zdatnou lyžařkou a tak se snaží během zimy vyrazit do hor vícekrát. Když jede do zahraničí, jede pokaždé pávě sem. „V zimě jezdím do Špindlu a do Rakouska vždy do Nassfeldu. Lyžování je tady totiž fantastické! Jsou tu skvělé sjezdovky, které si vybíráte podle náročnosti. Také mě hodně baví, že si můžu vybrat rakouskou, nebo italskou stranu a tudíž si i vybírat mezi těmito kuchyněmi, podle toho, na co mám chuť.“

I pro Bočanovou je samozřejmě velkým přínosem to, že z hotelu Falkensteiner, ve kterém byli všichni ubytovaní, je to na sjezdovku doslova krok. „Vyjdeš z hotelu v lyžákách, zašlápneš lyže a jedeš, což je pro lyžaře ten největší benefit.“

img-responsive

Lyžařské středisko Nassfeld (foto: Hotel Falkensteiner) | foto: Orca

Jako máma bere při výběru dovolené ohled i na to, jak je daná lokalita vhodná pro děti. A tady na ně rozhodně nikdo nezapomíná. „Nejvíc se mi líbí, že je na hotelu bazén s klouzačkou pro děti, ve kterém je teplá voda, vydržíme tam třeba i dvě hodiny. A také venkovní bazén s teplou vodou, kdy zároveň koukáte na Alpy. To je pro děti naprosto úchvatný zážitek.“

Milý domácí přístup je zde prý cítit ze všeho. „Moc hezky se tu o nás starají, všechno je takové domácí a na jednom místě. Je tu také výborné wellness, takže se člověk i krásně zrelaxuje,“ dodala na adresu hotelu herečka.

Martin Dejdar se po lyžování chopil mikrofonu a moderoval bouřlivou akci s diskotékou pod širým nebem i další večírek, který se dále konal v hotelu. Středisko Nassfeld ale určitě není vhodné jen pro zimní radovánky. Mahulena Bočanová se sem na doporučení chystá i v létě.

„Nikdy jsem nechápala, proč lidi jezdí na hory v létě, ale pak jsem to jednou zažila a musím říct, že je to srovnatelný zážitek se zimní dovolenou. A tady je to prý v létě ještě krásnější. Navíc k moři je to jen hodina a půl autem,“ dodala závěrem.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Chcete být pro opačné pohlaví atraktivnější? Vědci zveřejnili několik triků

15.07.2018 15:41 Aktualizováno Ať už jsme zadaní, nebo ne, kvůli ostatním chceme vypadat atraktivně. Jak ukazují různé průzkumy…

Jak vznikají alkoholici? Vědci našli překvapivou odpověď

15.07.2018 12:46 Čím více reklamy na alkoholické nápoje vidí děti a mladí lidé v televizi, tím více je konzumují.…

Ničivá pivní potopa? Londýn zasáhla před 200 lety neobvyklá tragédie

15.07.2018 09:01 Aktualizováno Dne 16. října roku 1814 došlo v londýnském pivovaru Meux and Company k tragédii, která vyústila v…

Každodenní práce původců aneb jaké je to provázet na památkách?

15.07.2018 07:05 Každý z nás jistě někdy navštívil nějaký hrad a zámek, popřípadě přírodní památku v podobě jeskyně.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama