Je třeba poslat Trumpa do... Herec Robert De Niro se na udílení cen Tony neudržel

New York - Hvězdou nedělního udílení divadelních cen Tony se stal oscarový herec Robert De Niro. Opakovaně kritizoval amerického prezidenta Donalda Trumpa, přičemž nešel pro vulgární slova daleko.

Přidejte svůj názor

Robert De Niro (uprostřed)

De Niro patří v uměleckých kruzích k nejhlasitějším odpůrcům republikánské hlavy státu, podporoval neúspěšnou demokratickou prezidentskou kandidátku Hillary Clintonovou. 

"Chci říct jediné. Fuck Trump," řekl na úvod De Niro a následně na znamení vítězství zvedl ruce. Slovní obraty s použitím anglického fuck mají jako nadávka mnoho urážlivých významů, které adresáta mimo jiné posílají na nejhorší myslitelná místa. Publikum De Nirova slova ocenilo pochvalným křikem a potleskem ve stoje. "Už dávno nejde o to říct pryč s Trumpem, ale je třeba poslat Trumpa do ...," dodal herec.

zdroj: YouTube

De Nirův projev si živě ale nemohli poslechnout všichni. Zatímco lidé přítomní v sále použití vulgarismu jasně slyšeli, televize CBS v kritickém momentu přenos zvuku ztlumila.

V USA bývají živé přenosy o několik vteřin zpožděné, aby bylo možné případné nevhodné průpovídky vystřihnout, poznamenala agentura DPA. 

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Chcete být pro opačné pohlaví atraktivnější? Vědci zveřejnili několik triků

15.07.2018 15:41 Aktualizováno Ať už jsme zadaní, nebo ne, kvůli ostatním chceme vypadat atraktivně. Jak ukazují různé průzkumy…

Jak vznikají alkoholici? Vědci našli překvapivou odpověď

15.07.2018 12:46 Čím více reklamy na alkoholické nápoje vidí děti a mladí lidé v televizi, tím více je konzumují.…

Ničivá pivní potopa? Londýn zasáhla před 200 lety neobvyklá tragédie

15.07.2018 09:01 Aktualizováno Dne 16. října roku 1814 došlo v londýnském pivovaru Meux and Company k tragédii, která vyústila v…

Každodenní práce původců aneb jaké je to provázet na památkách?

15.07.2018 07:05 Každý z nás jistě někdy navštívil nějaký hrad a zámek, popřípadě přírodní památku v podobě jeskyně.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama